Ingredience

Kvalitní ingredience jsou základem našich džemů a marmelád.

BIO citrusy si necháme dovážet přímo z italských rodinných farem ze Sicílie a Kalábrie. Při výrobě používáme tradiční postupy, ovoce zpracováváme šetrně ručně.

Pomeranče a citróny jsou ve většině našich marmelád zpracovány celé včetně kůry. Citronová a pomerančová kůra propůjčuje marmeládám lehounce nahořklou chuť, její chuť v našich marmeládách však není dominantní. Kůra navíc obsahuje zdraví prospěšné látky: vitamíny, minerály, antioxidanty a například i přírodní antihistaminikum, které pomáhá při alergiích. 

 

Naprostou samozřejmostí je, že nepoužíváme žádná umělá barviva ani konzervanty. Hustotu džemů a marmelád ladíme pouze přírodním citrusovým pektinem.

Marmelády obsahují vysoký podíl ovoce (až kolem 70 % ovoce u citrusových marmelád . Díky tomu je jejich chuť plná a výrazně ovocná.

Sklenice

Marmelády plníme do nadčasových sklenic od německé firmy Weck. Jsou zárukou toho, že se k Vám na stůl dostane marmeláda v té nejčerstvější formě.

Na skleničkách necháváme i nerezové svorky, přestože víčko drží pevně uzavřené i bez nich. Chceme Vám  umožnit další využití těchto úžasných skleniček i pro Vaše zavařování nebo uchováváni potravin doma.

Prodej

Objednávku můžete udělat v e-shopu na adrese www.marmeladycorona.cz

Osobní odběr je možný přímo v restauraci

Marmelády prodáváme v malé ( 150 gramů) nebo velké (270 gramů) sklenici.

Veškeré produkty lze zakoupit přímo v Restauraci Corona.